Konkurs BingoSpaWitajcie, oto kolejny konkurs organizowany przez sklep BingoSpa.

Warunki wzięcia udziału w konkursie:

1) Polub Facebook BingoSpa

2) Wejdź na stronę BingoSpa , wybierz dowolny swój ulubiony kosmetyk z asortymentu sklepu BingoSpa i w komentarzu zamieść krótki , ciekawy komentarz dlaczego chcesz wygrać wybrany przez siebie kosmetyk.
Zostaw swoję imię , nazwisko oraz adres e-mail.

3) Swój skopiowany komentarz prześlij na adres bingo@bingo.net.pl wraz z danymi osobowymi niezbędnymi do ewentualnej wysyłki nagrody.
4) Przy umieszczeniu komentarza na swoim facebooku szanse wygrania w konkursie wzrastają. (jeżeli umieszczasz komentarz na Facebooku również dopisz swój adres FB)

5) Zwycięzcami konkursu będą osoby z najciekawszymi komentarzami które zostaną uznane przez komisję konkursową bingoSpa i mnie.

6) Dodatkowo uczestnik , który zamieści w największej ilości miejsc w internecie swój komentarz otrzymuje nagrodę specjalną : zestaw 3 produktów BingoSpa.

Lista nagrodoznych zostanie zamieszczona na blogu a także na FanPage BingoSpa w dniu 12.12.2011.
Nagrody zostaną wysłane 13.12.2011

Pełny regulamin konkursu jest dostępny tutaj.


I kilka przykładowych produktów BingoSpa.
Powodzenia : )


8 komentarzy:

 1. A jak mozna recenzować rzeczy, których się nigy nie miało w rękach? ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepraszam, to mój błąd ;) już poprawiłam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Komentarz do konkursu: Maska do włosów z zieloną glinką - Uważam, że będzie to dla mnie bardzo przydatny produkt, ponieważ idealnie nadaje się do moich włosów, są one słabe i zniszczone zwłaszcza farbowaniem. Maska pomoże się im zregenerować. Marzanna Jakus, mjakus@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 4. Komentarz do konkursu : Kremowa czekolada do codziennej pielęgnacji - produkt wybieram ponieważ uwielbiam zapach czekolady, a dodanie jej do kąpieli sprawi, że kąpiel stanie się aromatyczna i odprężająca.

  Joanna Bednarz.

  BananekAska@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Wybrałam maseczkę algową do twarzy - nawilżanie i oczyszczanie, ponieważ moja skóra zwłaszcza w tej porze roku jest przesuszona. Chciałabym wspomóc skórę tym specyfikiem, by mogła odzyskać nawilżenie oraz odbudować film ochronny. Zaciekawiła mnie również bogata lista składników aktywnych.

  Marta Franieczek
  martaff@vp.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. http://www.bingo.net.pl/sklep/oklady-algowo-imbirowe-rozstepy-cellulit-p-176.html

  Chciałabym zatopic się w rozkoszy doznań niesionych przez bogactwo morza - alg. Zasmakowac smaku imbir; zastarcic się w uniesieniu nad zapachem jeżówki. Poczuc ich działanie w mojej duszy...

  Dominika

  dominikaperek@gmail.com

  OdpowiedzUsuń
 7. http://www.bingo.net.pl/sklep/kuracja-kolagenowa-wlosow-p-294.html

  ,,Dzień dobry. Ojej. Pierwszy raz udało nam się przemówić. Tuu- włosy Dominiki. Jak dobrze, że wreszcie mamy głos. Możemy wykrzyczeć naszą złość. Ah! Straciliśmy część siebie. To było jakieś dwa tygodnie temu, ale nadal nie możemy się pozbierać. Jak mamy się pozbierać, jak upadłyśmy na samo dno, dokładnie- samo dno kosza na śmieci. Jakieś dwadzieścia centymetrów nas. Teraz nie błyszczymy na salonach jak dawniej. Nikt nas nie podziwia. Jesteśmy szare i zniszczone. Pomożecie nam? Odżywki, balsamy, to nic nie działa, udowodnijcie, że jest dla nas jeszcze nadzieja."

  dominika Muszyńska
  dominikamuszynska@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. Witam,
  Baaardzo marzy mi się odżywka do włosów słabych (12 ekstraktów Kuracja do włosów słabych, wypadających i po farbowaniu BingoSpa
  http://www.bingo.net.pl/sklep/ekstraktow-kuracja-wlosow-slabych-wypadajacych-farbowaniu-bingospa-p-47.html). Mam bardzo cienkie włosy, których nie można zapuścić nawet do ramion. Do tej pory żadne specyfiki nie pomagały. Po wykorzystaniu wszystkich możliwości, związanych z krótkimi fryzurami, pozwalam im trochę podrosnąć. Może tym razem się uda po kuracji z BingoSpa? Pomożecie? :)

  Marta

  marta.milosz@poczta.fm

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Diva na urlopie - fashion blog , Blogger