Co dziś nosi Lisa? 2 in 1


Co dziś nosi Lisa? a raczej co nosiła.. Outfit bodajże z przed dwóch tygodni, do którego ciągle brakuje mi odpowiedniego wpisu ;)
U nas pogoda wprost cudowna, czapki z głów, mamy wiosnę! I to taką prawdziwą gdzie czapka nie potrzebna, gdzie jedynie wiatr psuje całość a słońce świeci od samego rana aż do zmroku.
Uwielbiam Lisę w czapkach, czapeczkach i różnych opaseczkach. Sama uwielbiam przeróżne nakrycia głowy i czuję, że córka będzie ich miała co nie miara. Nakrycia głowy są cudownym rozwiązaniem by nadać jednemu zestawowi wiele rozwiązań i dodają uroku małemu człowieczkowi.
Faceci na takie dodatki patrzą krzywym okiem i mówią : " a po co ci to? " " po co jej to zakładasz? " "bla bla bla ,...bla bla bla". Oni patrzą na wszystko całkiem inaczej a ja lubię, gdy moje dziecko nosi czapkę i nie od-lubię tego nigdy! 

Czerwona czapka jest jeszcze nieco przyduża na Lisę, gdy nosi ją w pozycji pionowej jest ok, niestety podczas leżenia w wózku zsuwa się i zakrywa oczka, dlatego jest jedynie dodatkiem do zdjęć. W nadziei myślę, że nada się na kolejną zimę a jeśli nie to trudno, wydatek wielki to nie był bo tylko 4 euro na ebay'u zamówiona.


Poniżej druga propozycja, tym razem z opaską, czyli cud miód i orzeszki. Zwróćcie uwagę na to jak zmienia się dziecko kiedy zamiast czapki widzicie opaskę na głowie. Całość nabiera innego charakteru.


bluzka / blouse - h&m
spodnie / pants - next (second hand)
czapka / cap - ebay
opaska / band - KoTo
buty sportowe dla dziewczynek / sport shoes - converse via sarenza.pl

6 komentarzy:

 1. ślicznotka :) szkoda, że moja Kajka nie pozwoli sobie założyć opaski .... nawet na chwilę :/

  OdpowiedzUsuń
 2. ale wspaniałe zdjęcia!

  pozdrawiam:*
  Ola z Fashiondoll.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. UŚMIECH ma przepiękny :D a z tym gryzakiem widać, że szaleje :D

  OdpowiedzUsuń
 4. z tą opaską wygląda cudownie! Uwielbiam conversy dla dzieci ♥

  OdpowiedzUsuń
 5. Fajnie oglądać Twoją historię blogową, teraz nadszedł jej kolejny etap :) Piękne dziecie!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Diva na urlopie - fashion blog , Blogger