Bruuumm..Jest rower i są emocje!
Dosyć często i gęsto wspominam sobie dzieciństwo. Nawet ostatnio dyskutowałyśmy na ten temat z koleżanką. Mieliśmy dzieciństwo pełne siniaków, zabawy w chowanego po podwórkach sąsiadów, piłka , rower i biała kreda (czasami zastępowaliśmy ją cegłą) to były nasze jedyne zabawki i nie nudziliśmy się, W obecnych czasach zasypujemy dzieciaki trylionem zabawek , kiedy są już starsze dostają swoje srajfony i godzinami przesiadują przez facebook'iem. Mamy takie czasy a nie inne ale jako rodzic staram się nie rozpieszczać dziecka i mam nadzieję, że Lisa będzie swoje dzieciństwo wspominać tak dobrze jak ja swoje. 

Tych zdjęć nie planowałam. W pewnej chwili złapałam za aparat i oniemiałam , jej radość w oczach i szczery uśmiech  . Pierwszy rowerek biegowy L. dostała pod choinkę (prezent od Chrzestnej), po powrocie z polski przez kilka dni podchodziła do niego ostrożnie, strasznie sie zawstydziła w święta i od tamtej pory po czasie się przełamała i wsiadła na niego z dużą ostrożnością. Gdy już załapała ocokaman zaczęło się świrowanie, wjeżdżanie w mamę i przewracanie. Co za frajda! 

bezrękawnik / vest  - MANGO Kids
bluza / hoodie - Tkmaxx
jeans - H&M
buty / shoes - Adidas 
otulacz / shawl - Hippie Love

6 komentarzy:

 1. ale bym ją wyściskała! :)

  cudna jest!

  OdpowiedzUsuń
 2. jest piękna ! ile radości

  zapraszam do siebie www.mrs-caroline.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. śliczna dziewczynka! :) a zdjęcia rewelacyjne -szczególnie pierwsze!

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę się do czegoś przyznać. Twoja córa jest "modową inspiracją". Oczywiście,że to zasługa mamy. Dziękuję dziewczyny;* właśnie szykuje jutrzejszy strój.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nawet nie wiesz jakie to dla mnie miłe, czytać takie komentarze <3 Dziękuję! <3

   Usuń
 5. Uroczo! Uwielbiam taki streetowy styl u dzieci. Jest taki niewymuszony, wygodny, ale i modny. Szal boski!

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2014 Diva na urlopie - fashion blog , Blogger