SKAN / FASHION PEOPLE POLAND

Kilka miesięcy temu brałam udział w konkursie na czerwoną stylizację. Udało mi się wygrać a nagrodą były książki Fashion People Poland i Fashion People Colours.

Nagrody zostały wysłane na adres mojej siostry dlatego też z (bardzo) dużym opóźnieniem dowiedziałam się , że moje (bardzo stare) zdjęcie znajduje się w pierwszej części książki. Jest to dla mnie ogromna niespodzianka! Przez jakiś czas zastanawiałam się nad zakupem książki ale ciągle miałam jakieś wydatki.
Aktualnie pierwsza część albumu kosztuje 49zł/ druga cześć 59zł (zestaw obu książek 99zł).

Nie mogę się doczekać aż przejrzę oba albumy gdy tylko trafią w moje ręce. Poniżej skan mojego zdjęcia.Właśnie jestem na etapie zastanawiania się co wyróżnia mnie od innych bloggerek, byłabym wam ogromnie wdzięczna, jeżeli napisalibyście z czym kojarzy wam się mój blog/styl. Może to być jedno słowo/może to być jedno zdanie! Za pomoc bardzo bardzo Wam dziękuję!

Komentarze

 1. Twój styl kojarzy mi się z kolorami, phi! z całą lawiną kolorów, z łączeniem różnych czasami gryzących się wzorów, ale wychodzi Ci to wyśmienicie. Wyróżnia Cię oryginalność i nie powielanie już utartych schematów. Nie wiem czemu tak późno, ale dołączam do grona Twoich fanów. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. W Twoim stylu podoba mi się praktycznie wszystko! :> Potrafisz świetnie łączyć różne wzory czy kolory. A przede wszystkim widać, że ubierasz się tak codziennie a nie tylko do sesji co ja bardzo lubię. No i fajne opisy postów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pogratulować tylko :)Jedyną chyba rzeczą jaka mi wpada do głowy myśląc o Tobie i Twoim blogu to to ,że jesteś wyjątkowa w swoich stylizacjach ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Moniko, jesteś jedyną tak oryginalną i sympatyczną osobą, nie ma takiej drugiej jak Ty! Jesteś bombą wzorów i kolorów... a fryzura dopełnia tą całość;D

  OdpowiedzUsuń
 5. gratuluję wyróżnienia, kolorowa z Ciebie osobowość modowa, nie wyobrażam sobie bez Ciebie tego albumu ;) pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję!:) Jesteś mega barwną osobą, nie dziwię sie że się tam znalazłaś:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje! Dużo się dzieje w wydrukowanej stylizacji, szczególnie góra super ciekawa.
  Ściskam, Lona

  OdpowiedzUsuń
 8. O kurczę, to duży sukces! :)) Gratulacje.

  OdpowiedzUsuń
 9. Twój blog a zarazem styl- kojarzy mi się z odwagą i byciem sobą w 100%. Przypominasz mi mnie(pomimo , że jestem tylko 3 lata starsza) zanim wbiłam się w mój kolporacyjny dress code ;) POWODZENIA i OBY TAk DALEJ .

  OdpowiedzUsuń
 10. jesteś oryginalna, nie boisz się łączyć wzorów i kolorów które na pozór wcale do siebie nie pasują, a poza tym jesteś skromna i wesoła i oby tak dalej :)

  OdpowiedzUsuń
 11. mi się kojarzy z wolnością,nie spętaną stereotypami i konwenansami...
  wolność umysłu widoczna na zewnątrz :)
  po prostu bomba!
  odważna jesteś:)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty